Zabieg floatrest®

ZABIEG XXI WIEKU

Innowacyjna metoda Float Rest® pozwala osiągnąć całkowite odprężenie ciała i umysłu. Dzieje się to za pomocą kapsuły zabiegowej, wypełnionej roztworem soli gorzkiej Epsom. Jej właściwości sprawiają, że ciało osoby przebywającej we wnętrzu urządzenia unosi się w stanie nieważkości. Korzystając z zabiegu, klient jest odseparowany od bodźców zewnętrznych, dzięki czemu całkowicie się odpręża. Do rozluźnienia dochodzi w każdej części ciała, poczynając od aparatu ruchu, mięśni, stawów, aż do świadomości. Do tej pory osiągnięcie takiego stanu było bardzo trudne i wymagało zdolności medytacyjnych lub paranormalnych. Dziś wystarczy skorzystać z nowoczesnego zabiegu Float Rest®.

Do kapsuły Float Rest® wchodzimy w stroju kąpielowym. Zamykamy drzwi kapsuły i zanurzamy się w ciepłej wodzie o temperaturze ciała. Poziom wody nie przekracza 30/40 cm, dzięki czemu osoby, które nie potrafią pływać nie czują żadnego dyskomfortu. Ciało dryfuje na powierzchni roztworu, głowa zanurza się tylko do wysokości uszu. Oczy, nos i usta pozostają nad wodą. Podczas seansu możemy odprężać się w całkowitej ciszy lub włączyć muzykę relaksacyjną. Ciepła woda i brak bodźców zewnętrznych sprawia, że w krótkim czasie możemy uzyskać maksymalne efekty terapeutyczne.

Po wyjściu z wody skóra jest wygładzona, jędrna i nawilżona, zmarszczki wygładzone, blizny – również po trądzikowe stają się płytkie.

Zabieg może być prowadzony dla dzieci z rodzicem lub dla 1 osoby dorosłej.

Zabieg trwa, w zależności od potrzeb klienta, od 30 do nawet 180 minut.

rzut